טיפולי
PRP

שימור שיער

טיפולי PRP מספקים מענה בתחום שימור שיער גם למי שאינם מעוניינים, זקוקים או מתאימים להליך השתלה. משך הטיפול הינו קצר ונטול כאבים מיוחדים.

הטיפול מכיל תאי דם עצמיים ולכן הינו בטוח לחלוטין.

מומלץ לבצע סדרה של טיפולים בכדי להגיע לתוצאות מיטביות ולשמרן.

טיפולי PRP במסגרת הליכי השתלת שיער

השתלת שיער, כמו טיפולים רפואיים רבים אחרים, דורשת ביצוע פעולות תומכות על מנת להגיע לתוצאה מיטבית ולמקסם את האמצעים שעומדים לרשות המטופל. הפרוטוקול הטיפולי המלא (הדרוש במקרים המתאימים) ממליץ על ביצוע טיפול PRP מקדים כחודש לפני פעולת ההשתלה, היות והאזור התורם הוא אחד מהפקטורים החשובים ביותר להצלחת ההליך.

הטיפול המקדים מאפשר להכין בצורה הטובה ביותר את הזקיקים המיועדים להוצאה מהאזור התורם, לחזקם ולשפר את מצבם ואת סיכוייהם להיקלט באזור הנתרם. כמו כן, הטיפול מוביל לשיפור בתאי העור ובכלי הדם האזוריים. ההכנה המוקדמת ידועה כמפחיתה את הטראומה הנגרמת לאזור התורם.

הפרוטוקול הרפואי ממליץ על ביצוע טיפול PRP גם כחודש לאחר ביצוע ההשתלה על מנת לחזק את זקיקי השיער שמצויים בהליך הקליטה וההתבססות במיקומם החדש בקרקפת.

מחקרים רפואיים הוכיחו שביצוע טיפול מקדים וטיפול תחזוקה במסגרת הליך השתלת שיער משפרים בצורה משמעותית את תוצאות ההשתלה לטווח הקצר והארוך.

מומלץ לבצע טיפולי PRP נוספים בהתאם להמלצת הרופא בתקופה שלאחר הליך ההשתלה, לשיפור התוצאות וחיזוק השיער הקיים וכן באופן תקופתי לאחר מכן.

טיפולי PRP לשימור שיער (ללא ביצוע השתלה)

טיפולי PRP, כשלעצמם, הינם כלי מוכח ובעל ערך אובייקטיבי בשימור ושיפור מראה וצמיחת השיער.

טיפולים אלו, אף ללא ביצוע השתלה, נותנים מענה למטופלים המצויים בשלבים מוקדמים של הליך אובדן השיער ולכל אדם השואף לשפר את מראה השיער וצמיחתו ולמנוע אובדן שיער עתידי.

מחקרים רפואיים הוכיחו שלטיפולים אלו יכולת לשקם זקיקים רדומים הנמצאים בקרקפת ולמנוע מהם להשלים את תהליך ההתנוונות, לעודד צמיחה בקרב זקיקים פעילים ולשפר את בריאות תאי הקרקפת וזרימת הדם אליה.

התוצאה הינה שיפור משמעותי במראה השיער. כאמור, טיפולים אלו מיועדים למטופלים שאינם מעוניינים לבצע השתלת שיער אך מעוניינים לשפר ולשמר את מראה השיער או שהינם בשלב התחלתי של תהליך אובדן שיער.

מעניין? רוצים לשמוע יותר? השאירו פרטים: